ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ В УРБАНІСТИЧНО-КУЛЬТУРНОМУ ФЕСТИВАЛІ «МАЙСТЕРНЯ МІСТА ЖИТОМИРА 2020» ПРОДОВЖЕНО!

21.02.2020

Прийом заявок на участь в урбаністично-культурному фестивалі “Майстерня міста Житомир 2020” продовжено до 02 березня 2020 року.

З будь-яких питань щодо підготовки проєктних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com (в темі листа обов’язково вказати: «Запитання щодо підготовки проєктної пропозиції») або за телефоном: +38 093 785 69 69.

Майстерня міста – урбаністично-культурний проект, який вперше відбувся у Житомирі у вересні 2016 року. Це платформа, на якій громадськість може поділитися власним баченням розвитку міста та ознайомити усіх бажаючих з інструментами, за допомогою яких можна змінити Житомир. Важливо, що даний проект об’єднує міську владу, громадські організації та активних мешканців міста, дає можливість провести спільний діалог між тими, хто має бачення розвитку міста та готовий над цим працювати. Теми, що підніматимуться на майстерні міста: громадський простір, міська культура, велотранспорт, екологія та енергоощадність.

У Житомирі захід відбувається у рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації.

Де та коли відбудеться Майстерня міста 2020?

Місце проведення: визначається

Запланована дата проведення: 11-14 червня 2020 року.

Заявки приймаються за наступними тематичними напрямками:

–       розвиток житлового фонду на основі сучасних планувальних, технологічних та управлінських рішень;

–       потребоорієнтоване забезпечення нерухомістю бізнесу, сфери послуг та соціальної інфраструктури;

–       досягнення сталої мобільності в компактному місті;

–       застосування сучасних підходів міського планування, координації, управління та адміністрування для гармонійного розвитку міста та агломерації;

–       збереження стійкого розвитку центру міста, що має пріоритет на рівні регіону;

–       формування та розвиток центрів мікрорайону, що мають пріоритет над широкою міською територією;

–       залучення людей з інвалідністю та особливими потребами до міського життя;

–       місто для дітей;

–       робота з маргіналізованими групами населення тощо.

Пріоритетом «Майстерня міста Житомир 2020» є «КОМФОРТНЕ МІСТО», разом з тим, заявники мають право подати проектну ідею, що відповідає будь-якій іншій цілі Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року (https://2030.zhitomir.ua/upload/iblock/299/2992e5ed1d20ce7f45b07d373181ab55.pdf), затвердженої рішенням сесії Житомирської міської ради від 07 лютого 2019 року №1359 (http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=6497).

За результатами конкурсного відбору з загального числа відібраних проектів 70% проектів, повинні стосуватися цілей пріоритету «КОМФОРТНЕ МІСТО».

Аплікаційну форму для заповнення проектної пропозиції можна завантажити нижче.

Заповнену аплікаційну форму та бюджет проекту (додаток до аплікаційної форми) потрібно надіслати до 2 березня 2020 року на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com. В темі листа обов’язково вказати: «Майстерня міста Житомир 2020_Назва заявника» (вказати прізвище особи або назву організації, що подає проектну пропозицію).

З будь-яких питань щодо підготовки проектних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com (в темі листа обов’язково вказати: «Запитання щодо підготовки проектної пропозиції») або за телефоном: +38 093 785 69 69

Заявки подані після 23.59 (за київським часом UTC+2) 2 березня 2020 року розглядатися не будуть