Розпочався прийом заявок на участь у конкурсі на кращу концепцію реконструкції майданів Соборного та Перемоги

02.10.2018

метою впровадження та реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» відповідно до протоколу про співробітництво між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та виконавчим комітетом Житомирської міської ради в Житомирі буде організовано всеукраїнський замовлений містобудівний конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир.
Мета конкурсу полягає в розробці концепції майданів Соборний та Перемоги, що включає в себе рішення щодо всіх пішохідних і транспортних сполучень території і створення громадського простору, що буде відображати історичний, архітектурний та культурний характер даної території.
Конкурс триватиме до 26.10.2018 року.
Деталі читайте у нашому розділі новин за посиланням: https://2030.zhitomir.ua/news-and-events/news/v-zhytomyri-bude-organizovano-vseukrayinskyy-zamovlenyy-mistobudivnyy-konkurs-na-krashchu-kontseptsi/

Контактна інформація
З питань проведення Конкурсу звертатися до Організатора Конкурсу за адресою: вул. Покровська, 6, м. Житомир, 10014, телефон: +38 (0412) 47-27-86, e-mail: sump.zhytomyr@gmail.com.