Увага! Розпочато реєстрацію на участь у всеукраїнському архітектурному закритому бліц-конкурсі на кращий дизайн внутрішнього простору Водонапірної Вежі та містобудівне рішення прилеглої території!

02.03.2018

В рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради спільно з німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» оголошує про початок проведення всеукраїнського архітектурного закритого бліц-конкурсу на кращий дизайн внутрішнього простору Водонапірної Вежі та містобудівне рішення прилеглої території!

Терміни реєстрації потенційних учасників: до 12 березня 2018 року

Реєстраційний внесок: участь у конкурсі є безкоштовною.

Мова проведення конкурсу: українська

Загальний призовий фонд конкурсу складає до 180 тис. грн. У конкурсі передбачено 3 призових місця. Переможці будуть нагороджені цінними призами, а саме: професійною комп’ютерною технікою преміум класу.

Конкурс проводиться з урахуванням умов конкурсних процедур Європейського Союзу. До складу журі входять професійні досвідчені національні та міжнародні експерти, архітектори, науковці, представники місцевої влади та громадські діячі.

З детальними умовами конкурсу та термінами можна ознайомитись після реєстрації на вказану електронну адресу. Для отримання запрошення надішліть запит на vezha.contest@gmail.com або заповніть форму https://goo.gl/forms/xzyznX6UNU9UZM9G2 Не гайте часу, встигніть зареєструватися! дедлайн – 12 березня 2018 року

Близько 120 років тому водонапірна вежа в Житомирі була не просто архітектурною спорудою, а частиною водогону. У повоєнні часи – пунктом спостереження, у 80-х тут було кафе. Вже більше 20 років будівля зачинена для відвідувачів. За результатами громадського голосування 9-10 вересня 2018 року, в якому взяло участь близько 3000 житомирян, було вирішено повернути Водонапірну вежу до життя, адже будівля водонапірної вежі – один з найбільш впізнаваних символів міста Житомир. Реновація водонапірної вежі дозволить відновити її історичну, культурну, соціальну та символічну цінність для громади міста.