В Житомирі відбудеться шостий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2021: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 6.0»

24.06.2021

З 24 по 26 червня 2021 р. в Житомирі проходить щорічний урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир». Фестиваль має на меті залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста, об’єднує соціально-корисні ініціативи, ідеї містян і слугує комунікаційним майданчиком між громадою, бізнесом і владою. Організаторами фестивалю «Майстерня міста Житомир» є Житомирська міська рада, комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради та німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках німецько-швейцарського проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ».

Цьогорічна Майстерня міста повертається до більш традиційного формату проведення активностей і буде відбуватися на фізичній локації біля Краєзнавчого музею. На житомирян чекає цілий марафон змістовних активностей. У програмі фестивалю заплановано близько 40 заходів: презентації міських проєктів, дискусії, обговорення на теми міського розвитку, опитування щодо платного паркування та реконструкції Гідропарку, лекторії, урбан-дослідження, майстер-класи з йоги та фігурного катання, квести, виставки картин та ігри. Зокрема, на відкритті Майстерні міста мер міста Сергій Сухомлин презентує концепцію реконструкції Гідропарку. Майстерня міста Житомир також запрошує на ранкову каву із заступником Житомирського міського голови з питань транспорту і мобільності Олександром Шевчуком та головним архітектором міста Ольгою Бронштейн. Формат зустрічі передбачає цікаву розмову на тему міського розвитку протягом години за ранковою кавою, невимушене спілкування та можливість поставити цікаві питання публічним особам міста.

На завершення будуть розіграні коштовні призи, у тому числі велосипед, серед активних учасників Майстерні міста (умови шукайте на сторінці Майстерні міста Житомир)

Що таке Майстерня міста? Майстерня міста як урбаністично-культурний проект виникла у м. Львів у 2012 році. Це платформа для ефективного діалогу між органами місцевої влади, громадськими організаціями, бізнесом, експертами та містянами, які зацікавлені у розвитку рідного міста та прагнуть спільно вирішувати проблеми громади. У Житомирі Майстерня міста вперше була проведена у 2016 році та отримала активну підтримку громади.