Міські бесіди #5. Інвестиції в міські проєкти. Де взяти гроші та чи прийде до вас Amazon?

14.04.2021

14 квітня о 15:00 - 17:00 год. відбудуться наші Міські бесіди про інвестиції в міські проєкти, як їх залучати та що місто має зробити, щоби бути інвестиційно привабливим.

Своїм досвідом та баченням поділяться Вінниця, Львів та Київ, що увійшли в першу п’ятірку рейтингу часопису «Forbes Україна», який оцінював найбільш сприятливі для ведення бізнесу українські міста. Також почуємо й іншу точку зору: Ірина Озимок, керівниця програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund і засновниця Міжнародного саміту мерів, поінформує учасників про альтернативні джерела фінансування міських проектів.

Детальна програма заходу та інструкція, як долучитися онлайн, у додатку. Приєднуйтеся за посиланням на MS Teams: https://cutt.ly/tz6INVu

Відповідно до внутрішньої політики компанії щодо захисту персональних даних запис події здійснюватися не буде.

Не втрачайте унікальну можливість послухати наших цікавих доповідачів та поставити їм питання!

Невеличкий спойлер – швиденько відкриваємо завісу та дізнаємося, що ми готуємо за кулісами заходу.
Андрій Очеретний, заступник Вінницького міського голови, розповість, як Вінниці вдалося залучити кошти для створення індустріальних парків, спільна площа яких сягає понад 80 га; про інвестиції в «Кристал» - перший в Україні муніципальний інноваційно-технологічний парк, спрямований на розвиток креативних індустрій у місті Вінниця; про реконструкцію міжнародного аеропорту «Вінниця» і чому це важливо для економічного розвитку регіону.
Роман Старецький, керівник управління інвестицій Львівської міської ради, поділиться досвідом залучення інвесторів до промислових зон та вирішення міських проблем Львова шляхом державно-приватного партнерства. Роман пояснить, чому не потрібно боятися залучати кошти міжнародних фінансових організацій і чому це вигідніше, ніж здається.
З Валентином Мондриївським, заступником голови Київської міської державної адміністрації, поговоримо про те, як Київ залучає інвестиції до столичних проєктів.З нетерпінням чекаємо на Вас на міських бесідах!
Оргкоманда проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні II»
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH