• Головна
  • Новини та події
  • Новини
  • Новини
  • 24 листопада 2016 року у Житомирі відбулося засідання Керівного комітету проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

24 листопада 2016 року у Житомирі відбулося засідання Керівного комітету проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Дата публікації: 24.11.2016

24 листопада 2016 року у Житомирі зібрався Керівний комітет проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» з метою підведення підсумків за рік, що минає. Зокрема, у засіданні взяли участь заступник директора зі співробітництва Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ніколя Гігас, директор Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства регіонального розвитку, містобудування та житлово-комунального господарства України Сергій Білоус, міський голова міста Житомир Сухомлин С.І., керівник проекту «Інтегрований розвиток міст» пан Матіас Брандт, керівники проектних офісів в Полтаві, Чернівцях, Вінниці та Житомирі, керівники Інститутів розвитку міст Вінниця та Полтава, професор та начальник відділу комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Вадім Вадімов, головні архітектори міст Чернівці та Житомир, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій міст-учасників Проекту.
На засіданні Керівного комітету були представлені результати роботи над підготовкою рекомендацій щодо реформування законодавчої та нормативної бази України, що створює правові рамки для діяльності в сфері інтегрованого міського розвитку. Також учасники засідання мали нагоду ознайомитися з першою робочою редакцією Словника професійної термінології з інтегрованого міського розвитку. Окремо була представлена програма «Кваліфікаційний наступ 2030», яка передбачає навчання та підвищення кваліфікації працівників міських рад. 2017 рік має у проекті стати «Роком Діалогу» - тобто необхідно буде посилити комунікацію із громадським суспільством.