Хроніки Майстерні міста Житомир 2017. День 4

Дата публікації: 15.06.2017

На четвертий день Майстерня міста пететворилась на справжнісінький культурно-урбаністичний мурашник, адже насичена та цікава програма приваблювала все більше і більше відвідувачів різного віку.
Цього разу діти та дорослі вчилися робити красиві і корисні речі із звичайного сміття на еко-майстерні, дитячий письменник Дмитро Кузьменко дотепно читав дітям свої твори та проводив серйозні (і не дуже) наукові експерименти, митці з художньої студії «Арт-село» провели справжню арт-терапію та вивчали її вплив на розвиток молоді в місті. Крім-того, під час творчої майстерні «Безпечно тваринам – безпечно людям» учасники обговорили правила поводження з вуличними собаками в місті.
На особливу увагу заслуговує творча майстерня щодо розвитку креативної економіки, де зібралися майстри різних спрямувань, підприємці та представники влади, щоб познайомитись з однодумцями та обговорити можливості розвитку креативної економіки у Житомирі.
Вже традиційно вечір завершився заходом для велосипедистів, на який завітала навіть поліція, щоб ознайомити юних велосипедистів із правилами дорожнього руху.
Найяскравіші моменти цього дня – у фоторепортажі.