Хроніки Майстерні міста Житомир 2017. День 5. Змінювати простір навколо себе – мейнстрім чи вимога часу?

Дата публікації: 16.06.2017

Це був надзвичайно насичений день! Все розпочалося з творчої майстерні для дітей «Мій мікрорайон», де діти віком від 3 до 14 років, у т. ч. діти з вадами слуху, працювали над ідеєю щодо відновлення роботи кінотеатру «Космос». Оглядова вежа у формі ракети дійсно вражає. Майбутнє української космічної програми в надійних руках!
Географія учасників Майстерні міста Житомир постійно розширюється. Так, на майданчик Майстерні міста завітав Олексій Урсуленко та Оксана Барабаш (м. Херсон), які поділились секретами повноцінного життя і здорового харчування. Виявляється, в Херсонській області є унікальне еко-поселенні «Радуга», де впроваджуються принципи біологічного будівництва з натуральних матеріалів та мінімального втручання у природу. Учасники мали можливість скуштувати дуже смачний хліб з печі, печиво ручної роботи без цукру та без розпушувачів, а також ознайомитись з практиками повноцінного життя та сталого розвитку.
Міський голова, Сергій Сухомлин, презентував концепцію реконструкції набережної Тетерева. «Концепція дуже амбітна. І ми повинні ставити такі високі цілі, адже без мрій ми не будемо розвиватись. Вже зараз концепція отримала чимало критики від експертів, зокрема експертів проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». І це добре, адже ми зможемо виправити помилки до початку реалізації», - розповів Сергій Сухомлин. Сподіваємось, що практика залучення містян до обговорення муніципальних проектів та врахування думки громади у процесі прийняття рішень набуватиме все більшого поширення та стане звичайним етапом при реалізації подібних проектів у Житомирі.
Учасники також дискутували навколо питання розвитку театрального простору, а також вирішували проблеми збору використаних батарейок.