V засідання Міждисциплінарної робочої групи проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» в м. Житомир

Дата публікації: 13.02.2017

13 лютого 2017 р. у Житомирі відбулося вже п’яте засідання Міждисциплінарної робочої групи проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
У засіданні взяли участь представники профільних департаментів та управлінь Виконавчого комітету Житомирської міської ради, представники проектного офісу GIZ в м. Житомир та колишній і новий ментори проекту.
Микола Костриця, уповноважений представник проекту від Житомирської міської ради та директор Департаменту економіки, подякував Урсу Томану, ментору проекту в м. Житомир до сьогодні, за чудову роботу та злагоджену співпрацю, та представив нового ментора з Німеччини – Марка Шваде.
Основною темою засідання стало обговорення результатів роботи за минулий рік, зокрема, проведених заходів, спрямованих на залучення громадськості до життя міста (Майстерня міста, Перший форум «Інтегрований розвиток Житомира»), SWOT-аналізу та паспорта міста.
Учасники засідання ознайомились з основними планами та напрямками діяльності в рамках проекту на 2017 рік:
• проведення дослідження мобільності та пересувань населення за допомогою мобільного додатку modalyzer(лютий-червень 2017 року);
• програма підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради «Кваліфікація 2030», яка передбачає навчання та розвиток навичок 280 працівників ЖМР;
• продовження роботи над «Білою книгою» (підготовка рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства України у сфері містобудування);
• проведення заходів із залучення громадськості до життя міста;
• впровадження демонстраційного проекту.
Новопризначений ментор проекту Марк Шваде відзначив важливість регулярних засідань Робочої групи та її постійного складу, а також висловив сподівання про об’єднання зусиль навколо однієї мети – зробити Житомир кращим та комфортнішим містом.