Семінар «Управління муніципальними змінами за допомогою інструментів інтегрованого міського планування»

Дата публікації: 18.04.2017

18 квітня 2017 року під керівництвом консультанта з муніципальних процесів, колишнього керівника Департаменту енергетики міста Фрайбург Клауса Хоппе відбувся практичний семінар «Управління муніципальними змінами за допомогою інструментів інтегрованого міського планування» для працівників ЖМР. Це вже другий семінар за участі німецького експерта (читайте про попередній семінар тут)
Учасники семінару розглянули та проаналізували взаємозв’язки Концепції інтегрованого розвитку міста з іншими муніципальними планами та стратегіями. Крім того, на прикладі одного з німецьких міст Клаус Хоппе запропонував можливу організаційну структуру міської адміністрації для ефективної координації дій з інтегрованого міського розвитку.
В ході дискусії було визначено пріоритетні процеси, які потребують оптимізації (комунікація з громадою та внутрішня координація діяльності). Всі учасники семінару погодились, що необхідно розробити спільну платформу для внутрішньої комунікації працівників виконкому з метою кращого планування часу та завдань.