Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2017» вже стартував 12 червня 2017 року

Дата публікації: 12.06.2017

Почалося!
Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2017» вже стартував 12 червня 2017 року та запрошує всіх приєднуватись до цікавих і змістовних пригод, що відбуваються на відкритому майданчику біля бібліотеки ім. Олега Ольжича до 17 червня 2017 року. Це найбільша подія у світі урбаністики міста Житомира, тому давайте дискутувати, шукати рішення на болючі питання, спрямовувати увагу влади на проблеми міста, вивчати успішний досвід інших міст України та світу в різних сферах міського життя, об'єднувати зусилля для досягнення мети – робити наше місто комфортнішим, затишнішим та кращим! Через діалог громади і влади лежить шлях до розвитку та порозуміння.
Окрема подяка урбаністичному десанту Майстерні міста зі Львова (Oksana Oliynyk та Natalya Tarnavchyk), які спеціально завітали у Житомир, щоб відкрити цьогорічну майстерню та поділитися досвідом проведення подібних заходів із залучення громади.
На окрему увагу заслуговує також творча майстерня "Житомир інклюзивний", яку провели Тамара Нестерова та Житомирське вище професійне училище інтернат. Відвідувачі дізналися про діяльність цього унікального закладу, обговорили проблеми, з якими щодня стикаються люди з обмеженими можливостями, а також ознайомилися з можливими рішеннями існуючих проблем. На жаль, не всі запрошені представники влади були присутні під час дискусії.
Загалом день перший виявився надзвичайно насиченим, цікавим та пізнавальним. Серед відвідувачів – представники органів місцевого самоврядування, громадські організації, підприємці, студенти та діти – наші агенти змін.