Від здорового харчування до збору батарейок. Чим сьогодні дивуватиме "Майстерня міста"?

Дата публікації: 16.06.2017

Сьогодні, 16 червня, відбудеться передостанній день роботи «Майстерні міста». На майданчику поруч бібліотеки імені Олега Ольжича житомиряни зможуть побачити та почути, які творчі проекти розвивають митці Житомира. З 12 години громадська організація «Житомир, зроби голосніше!» презентуватиме проект «Обличчя Житомира».

«Як мотивувати людей залишатись у Житомирі? Чи допоможе у цьому активний спосіб життя? І чи є простір для розвитку молоді у місті? Ці питання стануть наріжними у цій дискусії», - запевнила Валентина Седляр, один із організаторів «Майстерні міста».

Після цього з 14:00 на житомирян чекатиме Олексій Урсуленко із дискусією «Повноцінне життя і здорове харчування: синергія здоров'я і підприємництва».

З 15:30 на «Майстерні міста» розпочнеться дискусія навколо концепції реконструкції набережної річки Тетерів.

«Сьогодні є концепція, яку необхідно обговорити та змінити, з огляду на думку громади та експертів. Ми чекаємо конструктивних пропозицій та рішень численних проблем, які виникли вже на етапі розробки концепції», - наголосив Матвій Хренов, заступник Житомирського міського голови.

 З 17:00 розпочнеться дискусія навколо питання розвитку театрального простору, а о 18:00 житомирянам пропонують долучитись до вирішення проблеми збору використаних батарейок.

Завершить передостанній день «Майстерні міста» модерована дискусія по бюджету участі «Діалог - зміна починається із розмови».

«Ми хочемо залучати громадян до процесу формування рішень. Краще житомирян ніхто не знає, як потрібно змінювати місто, які проекти потрібно реалізовувати», - переконана Альона Головко, спеціаліст департаменту бюджету та фінансів міської ради.

Дискусія розпочнеться о 19:00. Нагадаємо, що завтра о 18:30 відбудеться підведення підсумків роботи «Майстерні міста».


Джерело: Житомирська міська рада