Відбулось II засідання координаційної ради проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» у м.Чернівці

Дата публікації: 15.09.2016

15-16 вересня 2016 року в м. Чернівці відбулось Друге засідання Координаційної ради проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», участь в якому взяли члени робочих груп з міст-учасників проекту – Вінниці, Житомира, Полтави, Чернівців, а також представники Львова і Харкова, які є асоційованими членами даного проекту.
Учасники зустрічі обговорили свої напрацювання з впровадження проекту на даний момент і визначили подальші кроки в своїй діяльності.
Також програма заходу включала участь представників міст-партнерів в урочистому відкритті урбаністично-культурного заходу «Майстерня міста», організованого Чернівецькою міською радою у співпраці з GIZ, та презентацію Концепції інтегрованого розвитку середмістя Чернівців.
«Майстерня міста» має на меті сприяти залученню мешканців до розвитку свого міста й вирішення його проблем. Завдання німецько-швейцарського пілотного проекту, який передбачає повернення міста мешканцям, полягає у тому, щоб зробити місто зручнішим для всіх верств населення, зокрема, краще використовувати громадський простір, дбати про мобільність, пішохідні зони, озеленення, популяризувати велотранспорт.