Виставка листівок «Житомир сучасний» та «Житомир 2030»

Дата публікації: 31.10.2016

31 жовтня 2016 року у Житомирі відбулося відкриття довгоочікуваної виставки робіт учасників конкурсу зі створення серії листівок «Житомир сучасний» та «Житомир 2030», який відбувся під час урбаністично-культурного заходу «Майстерня міста Житомир» у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується Урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації. До участі у конкурсі запрошували усіх бажаючих житомирян, але на подив організаторів найактивніше на таку ініціативу відгукнулись діти. Організтори зазначають, що переможця обрати неможливо, бо кожна з робіт унікальна і в кожній закладений свій сенс.
Відкрив виставку та відзначив всіх юних авторів міський голова Сергій Сухомлин:
«Кожна з представлених робіт має власну сильну філософію. Ми, з точки зору дорослих, можемо створювати програми розвитку міста, але іноді просто необхідно знайти те золоте зерно, навколо якого буде майбутній Житомир. Діти, яким ще жити в цьому місті, дали нам своє бачення Житомира, яке відрізняється від того, що ми маємо зараз. Своїми роботами вони показують в якому напрямку нам необхідно рухатись».
«Я намагалась зобразити зустріч минулого з майбутнім. Це не є минуле і це не є майбутнє. Це є якийсь баланс між ними. Я вважаю, що наше місто повинне триматись у цьому балансі. Чому саме цей камінь, бо я вважаю, що це не просто камінь. Це частина нашої історії. Таких каменів не дуже багато не лише в Україні, не лише в Житомирі, але і у всьому світі. Тільки чомусь Стоунхендж відомий по всьому світу, а наш житомирський – ні», - розповідає історію своєї роботи художниця Єлізавета Юзепольська.
Виставка розміщена у фойє Житомирської міської ради на другому поверсі (біля сесійної зали)