СТАРТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «КВАЛІФІКАЦІЯ 2030»

9 лютого 2017 року в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» відбулася презентація масштабної програми підвищення кваліфікації персоналу Житомирської міської ради під назвою «Кваліфікація 2030».
Розвиток персоналу є важливим аспектом кожної сучасної організації. Нові виклики та задачі потребують передових навичок та актуальних підходів до навчання персоналу. Процес підвищення кваліфікації персоналу має бути безперервним та забезпечувати сталість у роботі організації. У вересні 2016 року було проведене анкетування працівників виконавчого комітету Житомирської міської ради з метою виявлення потреб у підвищенні кваліфікації та розвитку персоналу. На основі цього опитування і була розроблена програма «Кваліфікаційний наступ 2030».
У ході першого семестру, який триватиме до липня 2017 року, навчання пройдуть майже усі співробітники Виконавчого комітету Житомирської міської ради. Навчальна програма складається з 4 незалежних модулів: тренінги з розвитку особистісних навичок (soft skills), спеціалізовані фахові тренінги, курс для фахівців з міського планування та навчальні поїздки до міст Німеччини та Швейцарії. У якості тренерів будуть залучені як місцеві фахівці, так і міжнародні експерти. «Кваліфікація 2030» є невід’ємною складовою процесу розробки Концепції інтегрованого розвитку Житомира.

З подальшими питаннями щодо проекту, будь ласка, звертайтеся: Daryna.Chuhunova@giz.de
Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Окрім Полтави в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.