Майстерня міста Житомир - урбаністично-культурний фестиваль

IMG_2652.jpg

Майстерня міста - урбаністично-культурний проект, який вперше відбувся у Житомирі у вересні 2016 року. Це платформа, на якій громадськість може поділитися власним баченням розвитку міста та ознайомити усіх бажаючих з інструментами, за допомогою яких можна змінити Житомир. Важливо, що даний проект об’єднує міську владу, громадські організації та активних мешканців міста, дає можливість провести спільний діалог між тими, хто має бачення розвитку міста та готовий над цим працювати. Теми, що підніматимуться на майстерні міста: громадський простір, міська культура, велотранспорт, екологія та енергоощадність.

У Житомирі захід відбувається у рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації.

Де та коли відбудеться Майстерня міста 2018?

Місце проведення: майданчик на вул. Пушкінська. Дата проведення: 6-11 червня 2018 року

Пріоритет Майстерні міста Житомир 2018 - зелене місто  

Які цілі ставить Майстерня міста?

  • залучення мешканців до процесу оновлення та розвитку міста
  • підвищення рівня свідомості та інформування мешканців щодо ініціатив та проектів у Житомирі
  • сприяння сталого розвитку районів міста
  • підтримка громадських організацій та ініціатив
  • покращення комунікації та співпраці між громадськими організаціями, міською владою, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та мешканцями
  • покращення громадського простору
  • обмін позитивним досвідом між містами

Кого ми запросили до участі?

До участі запрошуються громадські організації, ініціативи, представники міської влади, архітектори, ландшафтні дизайнери, митці, ремісники, активні студенти, волонтери, жителі Житомира, які зацікавлені у розвитку та оновленні рідного міста, а також прагнуть спільно вирішувати проблеми громади.


Анкету учасника та шаблон для розрахунку бюджету заходу можна завантажити з 1 березня на сайті ЖМР або за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1n2ATFjdi0bIoKVVmK0-LzRYJ-mCIeA3J/view

Просимо надсилати анкети учасників та деталізований бюджет заходу за наступною адресою: maisterniamista.zt@gmail.com

Заявки приймаються до 15 квітня 2018 р.
Головною метою заходу в 2018 році  є залучення мешканців до збалансованого розвитку міста та зелених зон, а також створення майданчику для активного діалогу про розвиток Житомира в процесі реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».