Майстерня міста Житомир - урбаністично-культурний фестиваль

Майстерня міста - урбаністично-культурний проект, який вперше відбувся у Житомирі у вересні 2016 року. Це платформа, на якій громадськість може поділитися власним баченням розвитку міста та ознайомити усіх бажаючих з інструментами, за допомогою яких можна змінити Житомир. Важливо, що даний проект об’єднує міську владу, громадські організації та активних мешканців міста, дає можливість провести спільний діалог між тими, хто має бачення розвитку міста та готовий над цим працювати. Теми, що підніматимуться на майстерні міста: громадський простір, міська культура, велотранспорт, екологія та енергоощадність.

У Житомирі захід відбувається у рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації.

Де та коли відбудеться Майстерня міста 2019?

Місце проведення: парк культури та відпочинку ім. Ю.О. Гагаріна

Запланована дата проведення: 06-09 червня 2019 року.

Заявки приймаються за наступними тематичними напрямками:

-        формування та забезпечення культурних запитів;

-        збереження та розвиток історико-культурної спадщини міста;

-        формування туристичної привабливості та гостинності міста;

-        підтримка здорового способу життя, масових та професійних видів спорту;

-        збереження навколишнього середовища та формування екологічної свідомості;

-        екологічно безпечний міський транспорт;

-        велорух, пішохідна інфраструктура;

-        залучення інвалідів та людей з особливими потребами до міського життя;

-        місто для дітей;

-        робота з маргіналізованими групами населення тощо.

Пріоритетом «Майстерня міста Житомир 2019» є «АКТИВНЕ МІСТО», разом з тим, заявники мають право подати проектну ідею, що відповідає будь-якій іншій цілі Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року (https://2030.zhitomir.ua/upload/iblock/299/2992e5ed1d20ce7f45b07d373181ab55.pdf), затвердженої рішенням сесії Житомирської міської ради від 07 лютого 2019 року №1359 (http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=6497).

За результатами конкурсного відбору з загального числа відібраних проектів 70% проектів, повинні стосуватися цілей пріоритету «АКТИВНЕ МІСТО».

Аплікаційну форму для заповнення проектної пропозиції можна завантажити нижче.

Заповнену аплікаційну форму та бюджет проекту (додаток до аплікаційної форми) потрібно надіслати до 31 березня 2019 року на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com. В темі листа обов’язково вказати: «Майстерня міста Житомир 2019_Назва заявника» (вказати прізвище особи або назву організації, що подає проектну пропозицію).

З будь-яких питань щодо підготовки проектних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com (в темі листа обов’язково вказати: «Запитання щодо підготовки проектної пропозиції») або за телефоном: +38 093 785 69 69

Заявки подані після 23.59 (за київським часом UTC+2) 31 березня 2019 року розглядатися не будуть

Аплікаційна форма_Майстерня міста_Житомир_2019.docx