Фахові тренінги для представників Житомирської міської ради (ЖМР)

Фахові тренінги є важливим компонентом програми підвищення кваліфікації для працівників Житомирської міської ради "Кваліфікація 2030", що впроваджується в рамках проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні. До проведення фахових тренінгів залучаються міжнародні експерти з різних тем міського розвитку (економіка, поводження з ТПВ, енергоефективність тощо). Такі тренінги створюють професійну платформу для обміну досвідом між місцевими та закордонними фахівцями.

7-8 квітня 2017 року відбувся тренінг «Природа конфліктів та їх успішна трансформація»

Житомирська міська рада продовжує активно залучати своїх працівників до тренінгів в рамках програми підвищення кваліфікації «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії», що впроваджується за проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні».

31.03.2017-1.04.2017 року відбувся тренінг "Мотивація та самомотивація"

Працівники Житомирської міської ради продовжують задовольняти свої потреби у підвищенні кваліфікації в рамках програми «Кваліфікація 2030»

СТАРТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «КВАЛІФІКАЦІЯ 2030»

9 лютого 2017 року в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» відбулася презентація масштабної програми підвищення кваліфікації персоналу Житомирської міської ради під назвою «Кваліфікація 2030».

8-9 лютого 2017 року в Житомирі відбувсядводенний тренінг для тренерів

8-9 лютого 2017 року в Житомирі відбувся інтенсивний дводенний тренінг для тренерів, які пройшли попередній відбір та будуть розвивати персонал Житомирської міської ради протягом наступних 5 місяців в рамках програми підвищення кваліфікації працівників ЖМР «Кваліфікація 2030».

Плануй => Роби => Аналізуй => Дій: інтерактивна майстерня «Планування заходів щодо підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради»

8-9 листопада 2016 року працівники Житомирської міської ради, потенціальні тренери та представники громадськості взяли участь у надзвичайно інтенсивній та інтерактивній майстерні "Планування заходів щодо підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради", яку провела тренер та експерт GIZ з розвитку персоналу Свєтлана Стоянова (Софія, Болгарія) в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

У Житомирі відбувся інтерактивний воркшоп ««Зелені» заходи: виклики і можливості» в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ»