ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ НА УЧАСТЬ В УРБАНІСТИЧНО-КУЛЬТУРНОМУ ФЕСТИВАЛІ «МАЙСТЕРНЯ МІСТА ЖИТОМИР 2021: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 6.0»

09.02.2021

Шостий рік поспіль у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» організовують урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2021».

Цьогорічна майстерня міста пройде під девізом «Майстерня міста Житомир 2021: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 6.0». У 2020 році через карантинні обмеження урбаністично-культурний фестиваль був спочатку перенесений з червня на вересень, а у зв’язку з діючими і у вересні 2020 року карантинними обмеженнями переведений у режим онлайн-подій.

«Ми сподіваємося на суттєве послаблення карантинних обмежень до червня 2021 року, тому плануємо повернутися до більш традиційного формату проведення активностей і провести цьогорічну Майстерню міста на фізичній локації, яку ми визначимо найближчим часом. Крім цього, ми запрошуємо мешканців подавати ініціативи з місцем їх проведення у мікрорайонах, окремих житлових кварталах та дворах будинків,» – розповідає Борис Пахолюк, співорганізатор урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир 2021: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 6.0».

Запланована дата проведення: в межах 03-13 червня 2020 року.

Заявники мають право подавати будь-які проєктні ідеї, що відповідають пріоритетам розвитку Житомирської міської територіальної громади згідно Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року, затвердженої рішенням сесії Житомирської міської ради від 07 лютого 2019 року №1359.

Аплікаційну форму для заповнення проєктної пропозиції можна завантажити тут.

Заповнену аплікаційну форму та бюджет проєкту (додаток до аплікаційної форми) потрібно надіслати до 08 березня 2021 року на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com. В темі листа обов’язково вказати: «Майстерня міста Житомир 2021_Назва заявника» (вказати прізвище особи або назву організації, що подає проєктну пропозицію).

З будь-яких питань щодо підготовки проєктних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com (в темі листа обов’язково вказати: «Запитання щодо підготовки проєктної пропозиції») або за телефоном: +38 093 785 69 69.

Заявки подані після 23.59 (UTC+2) 08 березня 2021 року розглядатися не будуть.

Основні критерії відбору проєктних пропозицій:

  • відповідність проєкту пріоритетам Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року;
  • на скільки логічними і послідовними є ідентифікована проблема/потреба, пропоновані проєктом заходи та очікувані результати;
  • повнота відображення проєктних заходів в бюджеті проєкту;
  • обгрунтованість та доцільність пропонованих витрат.

Дізнавайтесь більше про урбаністично-культурний фестиваль у розділі “Майстерня міста”