«Водонапірна вежа» перемогла у голосуванні за вибір демонстраційного проекту “Інтегрований розвиток Житомира”

Дата публікації: 11.09.2017

Житомир не спить: 11 вересня 2017 року (за адресою: вул. Покровська, 6) відбулося довгоочікуване відкриття офісу проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та Інформаційного центру вінтегрованого розвитку в м. Житомир! У заході взяли участь учасники Другого форуму інтегрованого розвитку.
Міський голова Сергій Сухомлин привітав житомирян із відкриттям центру та зазначив, що проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» дуже важливий для Житомира, адже він включає в себе всі аспекти розвитку міста – демографічний, соціальний, транспортний, а також систему теплозабезпечення міста та екологію.
По завершенню урочистого відкриття, організатори Форуму оголосили демонстраційний проект, що переміг у загальноміському голосуванні за вибір демонстраційного проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Перемогу здобув проект «Водонапірна вежа».
Нагадаємо, що свій вибір демонстраційного проекту житомиряни могли здійснити з 7 вересня під час он-лайн голосування на сайті міської ради та 9 – 10 вересня на 6-ти локаціях міста. На вибір житомирян було представлено 3 проекти: «Навчальний велопарк для дітей», «Перший громадський простір» та «Водонапірна вежа».
Кількість учасників голосування склала близько 3000 осіб. В голосуванні взяли участь різні вікові групи та соціальні верстви. Найбільш активно голосування проходило у центрі міста.

Читайте також