Стартує online голосування за кращий демонстраційний проект

Дата публікації: 06.09.2017

Стартує онлайн-голосування за найкращий демонстраційний проект, що полягає в ревіталізації певного громадського простору в м. Житомир. Який саме громадський простір побтрібен місту? На це питання відповідь можете дати тільки Ви, громада Житомира. У Вас є унікальний шанс вплинути на вибір громадського простору Вашої мрії, де Ви з друзями чи родиною залюбки проводитимете вільний час.
Дорогі житомиряни!
Сьогодні, 6 вересня 2017 року, розпочинається онлайн-голосування за кращий демонстраційний проект, який буде впроваджено в м. Житомир до кінця 2018 року в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
Як проголосувати? Необхідно заповнити невеличку гугл-форму, перейшовши за наступним посиланням:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSePKV6ssUq4s3zhn5…/viewform
Разом із департаментами міської ради команда національних та іноземних експертів та мешканці міста працювали над ідеями проектів, що представлені нижче.
Он-лайн голосування триватиме до 17:00 години неділі (10 вересня).
Крім того, віддати свій голос за демонстраційний проект можна на 6-ти локаціях в місті з 11.00 до 17.00 години протягом двох днів: 9 та 10 вересня 2017 року:
Центр міста (вул. Михайлівська);
Крошня (майданчик у районі зупинки громадського транспорту «Агроколедж»);
Богунія (майданчик у районі зупинки громадського транспорту «Ринок Хмільники»);
Корбутівка (майданчик у районі зупинки громадського транспорту «Комерційний коледж»);
Польова (майданчик у районі зупинки громадського транспорту «вул. І. Огієнка»);
Глобал (майданчик в районі зупинки громадського транспорту «ТРЦ Глобал»)
Оголошення результатів голосування відбудеться 11 вересня 2017 року о 18:30 годині. З інформацією можна буде ознайомитися на сайті міської ради та за тел. (0412) 48-11-94, понеділок – п’ятниця з 09:00 по 18:00.

Довідково:

Метою демонстраційного проекту є доповнити або поліпшити міські ініціативи, спрямовані на реалізацію стратегічних пріоритетів розвитку міста Житомира, шляхом застосування підходів інтегрованого міського планування. Уряд Німеччини та Швейцарії надають консультаційну та фінансову підтримку в розмірі 50 тис. євро для впровадження обраного шляхом громадського голосування проекту. При цьому Житомирська міська рада зобов’язується виділити не менше 51 тис. євро. Термін реалізації демонстраційного проекту – 2018 рік. Демонстраційний проект впроваджується в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Читайте також