Майстерня міста Житомир 2018 стартувала!

Дата публікації: 06.06.2018

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2018» розпочався сьогодні, 6 червня 2018 року, та запрошує всіх приєднуватись до цікавих і змістовних пригод, що відбуваються на відкритому майданчику біля музучилища ім. Косенка до 10 червня 2018 року. Це найбільша подія у світі урбаністики Житомира, а цьогорічна тема – зелене місто – є надзвичайно актуальною та гострою для мешканців.

Відкрив Майстерню мер Житомира Сергій Сухомлин, який наголосив на тому, що місто – це не автомобілі, не інфраструктура чи комунікації, а, передусім, люди. Саме люди створюють місто і мають визначати напрямки його розвитку.

Директор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт у своїй вітальній промові визначив сильні сторони міста – близькість до Києва, красиву природу та людський потенціал, – а також звернув увагу на те, що Житомир має багато спільного з німецьким містом Потсдам. Крім того, транспортне сполучення з Києвом має бути покращене, адже люди мають право на альтернативні транспортні послуги, окрім маршруток.

Серед відвідувачів – представники органів місцевого самоврядування, громадські організації, підприємці, студенти та діти – наші агенти змін.

Давайте дискутувати, шукати рішення на болючі питання, спрямовувати увагу влади на проблеми міста, вивчати успішний досвід інших міст України та світу в різних сферах міського життя, об’єднувати зусилля для досягнення мети – робити наше місто комфортнішим, затишнішим та кращим! Чекаємо Вас на майданчику Майстерні!

Читайте також