ТРАНСФОРМУЄМО ТА РОЗВИВАЄМО ГРОМАДУ РАЗОМ: У ЖИТОМИРІ СТАРТУВАЛА «МАЙСТЕРНЯ МІСТА – 2023»

Дата публікації: 20.07.2023

Нові стратегічні проєкти, цікаві дискусії, майстеркласи, культурні, освітні та спортивні активності… У Житомирі стартувала сьома “Майстерня міста”.

 Організатори кажуть: важливо почути думку мешканців, яким вони бачать наше місто та  своє місце в ньому.

«Бажаю плідної роботи упродовж трьох днів. Велика подяка німецьким партнерам та Уряду Швейцарії за те, що багато років підтримують розвиток Житомира та інвестують у такі заходи», –  говорить перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська на відкриті.

Фестиваль організований з урахуванням проєктних пропозицій житомирян. Із 60-ти поданих заявок, спрямованих на розвиток громади, обрали 46 унікальні  проєктні  ініціативи.

Ірина Мілаш, керівниця проєктного офісу GIZ в місті Житомирі, каже, такі заходи необхідні,  бо дозволяють  владі та мешканцям  почути одне одного та разом змінювати місто.

 Позитивним досвідом Житомира зацікавилися у Києві. Наталія Петрова та Анна Роговченко приїхали зі столиці. «Я керівник київського офісу GIZ, а пані Наталія працює в департаменті суспільних комунікацій  Київської міської державної адміністраціїМи знаємо, що Житомир всьоме проводить Майстерню, а в Києві такого заходу ще не було, – розповідає Анна Роговченко, координаторка проєкту GIZ в Подільському районі Києва. У вересні Майстерня міста вперше відбудеться у столиці, і досвід Житомира для Києва є цінним.

Урбаністично-культурний захід відбувається у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується за підтримки  німецької урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» та фінансується Урядами  Німеччини та Швейцарії.

Читайте також