Воркшоп «Планування веломаршрутів та розвиток велосипедної інфраструктури» в рамках Майстерні міста Житомир 2023

Дата публікації: 31.07.2023

20 липня в рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир 2023» відбувся велосипедний воркшоп за участі заступника міського голови Олександра Шевчука, Управління транспорту і зв’язку ЖМР, Проєкту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», ГО “Асоціація Велосипедистів Житомирщини”, ДУ «Житомирська політехніка», велоактивістів та під керівництвом Bike City consulting.

Учасники обговорили досвід різних міст України та Європи, приклади так званих «тихих вулиць», а також протрасували наступні перспективні велосипедні маршрути Житомирської міської територіальної громади:

  • міські веломаршрути;
  • міжміські веломаршрути;
  • рекреаційні й туристичні веломаршрути;
  • веломаршрут EuroVelo.

Нагадаємо, що у Житомира є План сталої міської мобільності, в якому розвиток велосипедного руху є одним з пріоритетів сталої мобільності. Також у співпраці з Житомирською міською радою в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Укаїні ІІ» планується розробка такого стратегічного документу як концепція розвитку велосипедної інфраструктури, що створить рамкові передумови для комплексного розвитку велоінфраструктури. Крім того, запрошуємо долучатися до опитування щодо потреб у сфері велосипедного руху, що ляже в основу майбутньої велоконцепції.

Читайте також