В Житомирі стартує сьомий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2023»

Дата публікації: 17.07.2023

В Житомирі стартує сьомий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2023»

20-22 липня у Житомирській міській територійальній громаді пройде щорічний урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир». Фестиваль має на меті залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста, об’єднує соціально-корисні ініціативи, ідеї містян і слугує комунікаційним майданчиком між громадою, бізнесом і владою.

Організаторами заходу є Житомирська міська рада за підтримки німецько-швейцарського проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії.

Цьогорічна Майстерня міста повертається до традиційного формату проведення активностей і проходить на Новому бульварі (біля бібліотеки ім. Олега Ольжича). На житомирян чекає калейдоскоп змістовних активностей. У програмі фестивалю заплановано більше 40 заходів: презентації міських проєктів, дискусії, обговорення на теми міського розвитку, урбан-дослідження, тренінги з підтримки ментального здоров’я, арттерапія, майстер-класи з йоги, виставки мистецьких робіт та ігри. Родзинками цьогорічної Майстерні є екскурсії в ботанічний сад і тролейбусне депо, кіно під відкрити небом, безкоштовний велопрокат. Майстерня міста Житомир також запрошує на ранкову каву із головною архітекторкою міста Ольгою Бронштейн, яка відбудеться 21 липня о 9 ранку на головній локації.

З програмою Майстерні міста Житомир 2023 можна ознайомитись

Довідка

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» виник у Львові за підтримки німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у 2012 році, з метою залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення своїх міст. Майстерня міста об’єднує соціально-корисні ініціативи, ідеї містян і слугує комунікаційним майданчиком між громадою, бізнесом і владою. У Житомирі Майстерня міста вперше відбулась 2016 року в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» і була активно підтримана містянами.

Читайте також