ВОРКШОП “ПЛАНУВАННЯ ВЕЛОМАРШРУТІВ ТА РОЗВИТОК ВЕЛОСИПЕДНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ” ПІД ЧАС МАЙСТЕРНІ МІСТА – 2023

Дата публікації: 20.07.2023

Bike City consulting представили презентацію можливостей розбудови велоінфраструктури і досвіду різних міст України та Європи, приклади так званих «тихих вулиць», а також показали, що на широких вулицях не просто можна, а варто реалізувати велодоріжки та інші рішення для підвищення безпеки усіх-усіх учасників дорожнього руху.

Нагадаємо, що у Житомирі ще декілька років тому депутатами та Житомирською міською радою було прийнято План сталої міської мобільності, в якому йдеться про розвиток велосипедного руху. Від слів – до дій! Від статусу автомобільного міста – до сучасного європейського міста для і про людей.

Потреби у безпечному і комфортному пересуванні пішоходів, велосипедистів, усіх учасників дорожнього руху в нашій громаді за замовчуванням вже давно мали б враховуватись на етапі розробок проєктів із реконструкцій та ремонтів вулиць. А розробка такого стратегічного документу як велоконцепція допоможе глибше дослідити запити на безпечну інфраструктуру і надасть поштовх для комплексного підходу та рішень з цього питання.

Читайте також