У житомирі обговорили створення раціонального громадського простору зі smart-деревом

Дата публікації: 09.06.2018

Представники компанії «Візевен Європа» в рамках Майстерні міста презентували проект «Парк позитиву від Viseven”. В ході презентації представники компанії розповіли, на що здатна сонячна енергія та запропонували присутнім обговорити локацію, яка найбільш підходить для облаштування раціонального громадського простору зі SMART-деревом за допомогою, якого у містян з’явиться можливість отримати якісний Інтернет на вулиці та зарядити телефон.

Для обговорення було запропоновано три варіанта локацій: вулицю Михайлівська, яка на думку представників компанії – одна з найбільш людних пішохідних вулиць та гарно освітлена сонцем.

«Вона стала ще більш привабливішою з останніми змінами, які відбуваються останні 2 роки. Сподіваємось що саме ця локація зможе стати втілення нашої ідею у місті», – коментує представник компанії під час обговорення.

Друга локація – це Житомирський державний технологічний університет та остання сквер на площі Перемоги.

В ході обговорення присутні запропонували свої варіанти локацій для створення громадського простору, але найперспективнішими варіантами визначили вулицю Михайлівська та скверик на площі Перемоги, які серед всіх інших варіантів мають переваги з технічного огляду та безпечності.

Після обговорення та нових запропонованих ідей проект буде направлено на доопрацювання, щоб врахувати всі думки.

Довідково:

Перше в світ смрат дерево було розроблено сербською компанією в 2010 році. За 3 роки в Сербії були споруджені конструкції ще десятки аналогічних конструкцій. Еко енергія збуває своєї популярності в Європі

Компанія Viseven Europe відома як в Україні, так і за її межами, надаючи широкий спектр ІТ-сервісів для глобальних фрамацевтичних компаній по всьому світу. За 9 років постійного розвитку компанія вийшла на рівень міжнародної співпраці в області цифрового контенту та комунікацій. Серед розробок – платформа для створення інтерактивних додатків та презентацій, сервіси дистанційного зв’язку, віртуальна/доповнена реальність тощо. Незважаючи на наявність офісів у 5 містах, основний центр розробки увесь час знаходився та знаходиться у Житомирі. Компанія відома в місті не лише як місце роботи багатьох талановитих випускників ЖДТУ, але й як активний організатор освітніх програм з ІТ, в тому числі ІТ-Академії Viseven та спільноти GeekSpace.

Читайте також