Житомирянам розповіли про переваги мобільного додатку “Кліматичні краплі”

Дата публікації: 10.06.2018

10 червня на головній локації «Майстерні міста Житомир» відбулася презентація мобільного додатку «Кліматичні краплі».
««Кліматичні краплі» – мобільний додаток, який розробило ТОВ «КТ-Енергія». Цей додаток відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети. «Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали, з подальшим їх обміном на призи, знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи. Кожен бал, що має назву «кліматична крапля» – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій учасників платформи», – каже Кирило Томляк.
Наразі, за словами лектора, «кліматичні краплі» нараховуються за пересування на велосипеді, висаджування дерев, роздільний збір відходів, заходи з енергозбереження в будівлях та генерацію «зеленої» електроенергії.
Також учні та вчителі Житомира можуть взяти участь у конкурсі екологічно-дружніх вчинків. Конкурс проводиться з 1 квітня до 28 вересня. Його учасники мають проводити навчальні заняття на тематику зміни клімату та індивідуальних та колективних вчинків щодо скорочення викидів парникових газів та адаптації до зміни клімату. Школи мають вести облік зібраних і переданих на переробку відходів та висаджених дерев, а також інформувати організаторів про проведене навчання з питань зміни клімату.
Три учні 5-11 класів з кожної з чотирьох шкіл-переможців конкурсуу відвідають конференцію з питань змін клімату у Польщі у грудні цього року, де представлять результати діяльності школи із здійснення еко-вчинків. Презентації заплановані на День молоді конференції, що має відбутись 6 грудня 2018 року.
Обрані вчителі шкіл-переможців отримають всебічну підтримку для подання заявки на конкурс «Кращий вчитель світу» (www.globalteacherprize.org) з призовим фондом в 1 мільйон доларів. Мінімум один такий вчитель відвідає кліматичну конференцію в Польщі.
Детальні умови конкурсу доступні за посиланням: http://kt-energy.com.ua/projects/klimatychni-krapli/#tab-5.

Читайте також