В Житомирі стартував урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста 2019»

Дата публікації: 16.12.2019

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2019» стартував 6 червня 2019 року та запрошує всіх приєднуватись до цікавих і змістовних пригод, що відбуваються у Парку культури і відпочинку ім. Гагаріна (біля арки) протягом 4 днів до 9 червня.

Мер міста Сергій Сухомлин у своєму вітальному слові зазначив: «Це гарний комунікативний майданчик, завдяки якому генеруються нові ідеї та проекти, що роблять наше місто кращим. Розвиток міста неможливий без співпраці його жителів та влади, адже
лише спільними зусиллями ми зможемо досягти успіху! Я вкотре дякую GIZ Ukraine, керівнику проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” Міхаелю Енгелю та офісу GIZ у Житомирі за постійну підтримку таких важливих для міста ініціатив!»

Керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Міхаель Енгель подякував Житомирській міській раді за всебічну співпрацю та застосування прогресивних і передових практик залучення громади до процесів міського розвитку.
Майстри гри на саксофоні додали заряд бадьорості, піднесеності та гарного настрою. Борис Пахолюк, директор КУ “Анегція розвитку міста”, представив інфраструктурні проекти. Зокрема, містяни ознайомились із проектом реконструкції набережної та змогли надати свої пропозиції, обговорили майбутнє Водонапірної вежі та майданів Соборний і Перемоги.
Кожну Майстерню ми збираємо кращих із кращих, тому давайте дискутувати, шукати рішення на болючі питання, спрямовувати увагу влади на проблеми міста, вивчати успішний досвід інших міст України та світу в різних сферах міського життя, об’єднувати зусилля для досягнення мети – робити наше місто комфортнішим,
затишнішим та кращим! Через діалог громади і влади лежить шлях до розвитку та порозуміння.

Читайте також