Як утримати молодь в Житомирі? Відповіді на “Майстерня міста”

Дата публікації: 14.06.2017

«Майстерня міста» продовжує свою роботу на майданчику поруч із бібліотекою імені Олега Ольжича. Сьогодні заплановано з 10.00 провести еко-майстерню для дітей, а з 12.00 фахівці Житомирської міської ради проводитимуть інтерактивну лекцію «Громадські простори Житомира».
«У Житомирі багато локацій, простору, який ніяк не використовують. Разом з тим, місць для змістовного проведення часу у молоді, дітей, та й дорослих обмаль. Тому сьогодні ми хочемо обговорити із містянами, які локації найбільше підходять для розвитку громадського простору?», – поділився Микола Костриця, директор департаменту економічного розвитку міської ради.
З 13:30 на «Майстерні міста» працюватимуть митці художньої студії Арт-село, яка представить творчу майстерню «Арт-терапія та її вплив на розвиток молоді в місті». О 15:00 громадська організація «Мистецьке Полісся» представлятиме проект «Мотанка-Житомирянка», а вже о 15:00 фахівці міської ради організовуватимуть круглий стіл на тему: «Як утримати молодь у місті?».
«Для того аби молоді люди залишались у Житомирі потрібно створити відповідні умови. Які ці умови, що цікавить сьогодні людей, які проекти допоможуть реалізувати ці ініціативи? Відповіді на ці питання ми шукатимемо на сьогоднішньому круглому столі», – наголосила Валентина Седляр, один із організаторів «Майстерні міста».
З 19:20 розпочнеться дискусія щодо розвитку велоруху в Житомирі та показ велосипедного кіно.
«Це світовий тренд – розвиток велосипедного руху. І сьогодні ми запропонуємо громаді Житомира своє бачення розвитку, аби почути пропозиції та зауваження», – поділився Олександр Папірний, уповноважений із розвитку велосипедного руху у Житомирі.
Всі заходи відкриті, тому всі бажаючі можуть долучатись до обговорень та інтерактивних презентацій.

Джерело: Житомирська міська рада

Читайте також