На «Майстерні міста» шукатимуть вирішення проблеми безхатченків

Дата публікації: 13.06.2017

Сьогодні на майданчику біля бібліотеки Олега Ольжича продовжить роботу «Майстерня міста». На цей день заплановано роботу п’яти локацій, зокрема Житомирський міський центр науково-технічної творчості представить інтерактивну майстерню «Місто своїми руками», де учні центру представлятимуть свої роботи.
«Сьогодні ми акцентуємо увагу на ключових проблемах міста, аби отримати пропозиції та ідеї житомирян, як вирішити їх. Ми запрошуємо містян долучатись до роботи майстерні, аби спільно знайти вихід із таких проблемних ситуацій, як наприклад реабілітація безхатченків, чи дозвілля для школярів», – закликав Микола Костриця, директор департаменту економічного розвитку міської ради.
Розпочинає роботу «Майстерня міста» з 10 години і триватиме до 19.30. Після презентації центру науково-технічної творчості розпочне роботу спільна локація департаменту праці та соціального захисту населення міської ради та благодійної організації «Милосердя» на тему: «Проблема безхатченків у місті та організації їх трудової діяльності».
«Сьогодні ми організували роботу центру допомоги безхатченкам, але це не вирішує повністю проблему. Для того аби повернути людину у суспільство потрібно набагато більше ніж відновлення паспорту. Ми пропонуємо трудову реабілітацію, із створенням виробничої бази. І сьогодні ми хочемо почути думку містян», – переконана Вікторія Краснопір, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.
З 14.00 розпочне роботу локація Житомирського державного технологічного університету «Компетенції. Житомир2030», яка покликана віднайти рішення проблем формування ринку праці Житомира. З 16.00 громадська організація «Клуб пригод Friend» проводитиме дискусію «Житомир – місто для туристів» та туристичний квест.
Завершить другий день роботи «Майстерні міста» локація Житомирського державного технологічного університету, представників ОСББ Житомира та деяких авторів проектних пропозицій бюджету участі на тему: «Чисте місто» в плані поводження з твердими побутовими відходами.

Джерело: Житомирська міська рада

Читайте також