На “Майстерні міста” юнних велолюбителів навчали правил дорожнього руху

Дата публікації: 16.06.2017

Інтерактивна гра “Безпека дорожнього руху для юнних велосипедистів” на “Майстерні міста” зібрала декілька десятків маленьких житомирян, ввечері 15 червня, на майданчику поруч з обласною бібліотекою Олега Ольжича. Дітям розповідали про правила дорожнього руху на велосипеді, про заходи безпеки та про проекти розвитку велоінфраструктури Житомира.
“Кількість велосипедистів у місті постійно зростає, а це вимагає додаткових зусиль щодо виховання культури водіння велосипеда. Ми вирішили розпочати із найменших житомирян”, – розповів Олександр Папірний, уповноважений міської ради з розвитку велоруху у Житомирі.
Для дітей прочитали лекцію, як потрібно поводити себе на дорозі, ознайомили із правилами та показали на практиці, які заходи безпеки необхідно підтримувати.
“Велосипед повинен бути обладнаний спеціальними світловідбивними засобами на кермі, колесах, педалях та багажнику, а також звуковим сигналом. Ці елементи мають убезпечити вас від пригод”, – поділився Сергій Жуковецький, керівник відділу зв’язків з громадськість Патрульної поліції Житомира.
Крім того дітям показали всі ці елементи на велосипеді та пояснили, як їх встановлювати та як ними користуватись. Нагадаємо, що завтра 17 червня об 11.30 на “Майстерні міста” відбудеться транспотний форум “Мобільність майбутнього” організований міською радою та GIZ.

Джерело: Житомирська міська рада

Читайте також