Екологія, творчість, освіта та розвиток велоруху. “Майстерня міста” 15 червня 2017 року

Дата публікації: 15.06.2017

Сьогодні “Майстерня міста” продовжує свою роботу на майданчику біля бібліотеки імені Олега Ольжича презентаціями та дискусіями у сфері екологісного виховання молоді, локацію еко-майстерні організовує Житомирський державний технологічний університет.

“Складні проблеми екології вирішуються просто, але для цього потрібно сформувати культуру та знання у молоді. Ми показуємо на нашій локації, як можна використовувати сміття і як його утилізовувати”
, – розповіла Ірина Коцюба, викладач Житомирського державного технологічного університету.
Далі триватимуть творчі майстер-класи та локація Сергія Григорчука “Курс базових знань для школяра”. Ключова ціль курсу звернути увагу суспільства на потребі формувати освітню послугу відповідно до запитів дітей та суспільства.
“Діти отримають знання, які потім майже не використовують. Що потрібно давати учням? Які компетенції потрібно формувати у молоді? Та, врешті, чим не варто забивати голову дітлахам? От відповіді на ці питання ми і шукатимемо”, – наголосив Сергій Григорчук, організатор курсу.
Крім того сьогодні о 17.00 на локації майстерні відбудеться інтерактивна гра “Безпека дорожнього руху юних велисопедистів”. Нагадаємо “Майстерня міста” триватиме до 17 червня, коли відбудеться підведення підсумків дійства.

Джерело: Житомирська міська рада

Читайте також