Запрошуємо на відкриту презентацію урбаністичного дослідження Замкової гори!

Дата публікації: 12.12.2023

14 грудня о 16:30 за адресою вул. Покровська, 6 відбудеться важлива подія – презентація та обговорення результатів урбаністичного дослідження території Замокової гори, проведеного в межах УрбанШколи 22-24 вересня за підтримки проєкту «Інтегровиний розвиток міст в Україні ІІ» у співпраці з Житомирською міською радою. Захід проходить з метою збору пропозицій і отримання зворотного зв*язку від громади щодо візії та ключових принципів трансформації Замкової гори.

Вхід за попередньою реєстрацією: http://surl.li/odtre

Замкова гора – це невід’ємна частина історії нашого міста і унікальний простір, який завжди вражає своєю атмосферою і таємничістю.

На цій презентації ми дізнаємося більше про комплексне дослідження Замкової гори за участі представників міської ради, громадськості та містян під керівництвом досвідчених менторів та архітекторів, а також обговоримо візію, напрацьований концепт, принципи, які лежать в основі трансформації Замкової гори, а також подальші кроки.

Також вже зараз запрошуємо пройти опитування для дослідження думки житомирян та житомирянок щодо проблем та переваг простору Замкової гори у Житомирі. Опитування – це продовження Урбаншколи. Його задача – зрозуміти, які зі знахідок аналізу Урбаншколи справді відгукуються місцевим мешканцям/-кам, а які є лише дослідницькими артефактами і не потребують уваги в подальшому опрацюванні теми. ТУТ

Приходьте вже цього четверга, 14 грудня, о 16:30 за адресою: вул. Покровська, 6 (2 поверх), проектний офіс GIZ, і разом ми розкриємо потенціал Замкової гори та нашого міста!

Хто не зможе прийти до нас на посиденьки, то ми для вас передбачили онлайн-стрім на сторінці Житомирської міської ради!

З напрацюваннями УрбанШколи можна ознайомитися вже зараз. В першому коментарі є посилання на результати і напрацювання. Ставте свої запитання вже зараз, щоб отримати відповіді на зустрічі 8 грудня 

Організаторами заходу є Житомирська міська рада в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Читайте також