У Житомирі 29 листопада 2023 року відбудеться Перший водний форум Житомирщини

Дата публікації: 28.11.2023

Організатором заходу є Житомирська міська рада в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Ціль Водного форуму полягає у розвитку сталого управління водними ресурсами Житомирщини та обговоренні шляхів досягнення сталого розвитку водного господарства. Завдання форуму включають обмін досвідом, ідентифікацію та аналіз проблем, розробку стратегій для вирішення водно-екологічних проблем, а також встановлення партнерства між учасниками з різних секторів для спільної роботи у сфері водних ресурсів​​.

Основні результати Першого водного форуму стануть:

• розробка резолюції, в якій викладені основні висновки та рекомендації форуму;

• створення робочої групи з розробки плану дій щодо реалізації рекомендацій форуму та підготовки розділу «Водні ресурси» в рамках розробки Екологічної стратегії міста Житомир»;

• формування спільної стратегії використання і збереження водних ресурсів за допомогою SWOT-аналізу для оцінки сильних і слабких сторін, можливостей та загроз, пов’язаних з управлінням водними ресурсами.

Формат форуму: змішаний (офлайн та онлайн-стрім на фб-сторінці Житомирської міської ради)

Під керівництвом експертів у сфері водних ресурсів представники центральних органів виконавчої влади, ключові підрозділи Житомирської обласної військової адміністрації, Житомирської міської ради, громадські організації, заклади та установи у сфері екології та природних ресурсів працюватимуть над основними викликами у сфері водних ресурсів.

Лише в синергії та взаємодії з усіма зацікавленими сторонами ми зможемо визначити комплекс заходів, спрямованих на сталий розвиток водного господарства, та інтегрувати їх у загальну концепцію розвитку громади.

Читайте також