Екологічна стратегія громади: зацікавлених сторін залучили до її розробки

Дата публікації: 23.11.2023

22 листопада у Житомирі відбувся практичний семінар «Взаємодія з зацікавленими сторонами та успішна комунікація процесу розроблення Екологічної стратегії Житомирської міської територіальної громади на період до 2030+ року» під керівництвом досвідченої експертки з комунікації та партисипації Наталії Денисенко.

У воркшопі взяли участь ключові підрозділи Житомирської міської ради, представники Житомирської обласної військової адміністрації, члени робочої групи з розробки Екологічної стратегії, місцеві секторальні експерти, представники закладів освіти, активні громадські організації, проєктний офіс GIZ в м. Житомир.

Учасники визначили коло зацікавлених сторін Екологічної стратегії, окреслили стратегії взаємодії з визначеними зацікавленими сторонами з урахуванням рівня інтересу, впливовості та впливу та обрано дієві методи та канали комунікації для врахування у плані партисипації та комунікації, що має забезпечити належну участь місцевої громади та сприяти подальшому залученню на етапі реалізації Екологічної стратегії.

Організатором заходу є Житомирська міська рада в межах розробки Екологічної стратегії Житомирської міської територіальної громади за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Читайте також