Плануй => Роби => Аналізуй => Дій: інтерактивна майстерня «Планування заходів щодо підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради»

8-9 листопада 2016 року працівники Житомирської міської ради, потенціальні тренери та представники громадськості взяли участь у надзвичайно інтенсивній та інтерактивній майстерні “Планування заходів щодо підвищення кваліфікації працівників Житомирської міської ради”, яку провела тренер та експерт GIZ з розвитку персоналу Свєтлана Стоянова (Софія, Болгарія) в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
Один з компонентів Проекту передбачає впровадження Програми підвищення кваліфікації працівників міських рад. Зокрема, перший етап спрямований на розвиток особистісних умінь та навичок (soft skills), що є необхідною базою для співробітників міських рад. Другий етап передбачає підготовку за тематичними напрямками, які стосуються теми міського розвитку та планування. Третій – програма школи урбаністики CANactions. Четвертий – інформаційні та навчальні поїздки до Європи.
Д-р Світлана Стоянова представила результати оцінки потреб у підвищенні кваліфікації працівників Житомирської міської ради на основі проведеного опитування, в якому взяло участь 105 осіб. Зокрема, за результатами опитування було визначено, що пріоритетними темами майбутніх тренінгів є: «Ефективне ділове спілкування», «Проектний менеджмент», «Вирішення конфліктів», тощо.
До 1 грудня 2016 року потенційні тренери мають надати свої заявки на проведення навчальних заходів для працівників ЖМР та комерційні пропозиції. В кінці січня буде завершено відбір тренерів.
Інтерактивна майстерня пройшла під гаслом «Плануй => Роби => Аналізуй => Дій», яке відображає етапи підготовки, проведення та аналізу заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації працівників державних органів влади.