В Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира проходить тренінг «Мульти-критеріальний аналіз альтернативних проектів для прийняття ефективних рішень»

Дата публікації: 24.04.2018

Сьогодні, 24 квітня 2018 року, в рамках проекту «Інтегрований розвиток міста» відбувається тренінг «Мульти-критеріальний аналіз альтернативних проектів для прийняття ефективних рішень» під керівництвом фінансової експертки та тренерки міжнародної консалтингової компанії Dornier Consulting International, що розробляє план сталої мобільності для міста Житомир.

Участь у тренінгу беруть: заступник міського голови з питань транспорту та мобільності Дмитро Ткачук, спеціалісти департаменту економічного розвитку ЖМР, керівники комунальних підприємств міста, представники управління транспорту і зв’язку ЖМР, інші працівники ЖМР, а також експерти Групи підтримки проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» в м. Житомир.

Учасники та учасниці тренінгу знайомляться з прикладною методологією мульти-критеріального аналізу, обговорюють етапи прийняття рішень, коли існує велика кількість альтернативних проектів. Важливою частиною тренінгу є вивчення реальних кейсів у сфері розвитку міста з урахуванням та оцінкою.

Отримані знання учасники зможуть використати для прийняття ефективних управлінських рішень при визначенні пріоритетних проектів у різних сферах міського розвитку. Дякуємо всім за відкритість до нових знань, обмін досвідом та конструктивні дискусії

Читайте також