Працівники Житомирської міської ради вчаться надавати першу швидку допомогу при професійному вигоранні

Дата публікації: 21.06.2018

Ефективність роботи держслужбовця значною мірою залежить від здатності протистояти стресам та професійному вигоранню. Авральні навантаження, дедлайни, багатозадачність, відсутність порозуміння з керівництвом – все це породжує негативне ставлення до своєї роботи і призводить до фізичного і емоційного виснаження, а зрештою – до професійного вигорання.
Саме з метою попередження та подолання професійного вигорання 18 працівників Житомирської міської ради взяли участь в інтенсивному 2-денному тренінгу «Професійне вигорання», який проходить в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку міста Житомир 21-22 червня 2018 року.
Учасники тренінгу навчаються розпізнавати симптоми емоційного виснаження, діагностувати синдром професійного вигорання за допомогою прогресивних методик, а також відпрацьовують техніки нормалізації емоційного стану. Теорія і необхідні знання подаються у форматі міні-лекцій і одразу відпрацьовуються у рольових іграх і кейсах, розроблених спеціально під потреби держслужбовців.
Дякуємо нашим досвідченим і талановитим тренеркам Світлані Максимець та Ірині Фриз, а також всім учасникам за змістовну роботу! Сподіваємось, що робочий процес стане комфортнішим для всіх: і для працівників Житомирської міської ради, які надають державні послуги, і для містян, які очікують високої якості послуг

Читайте також