Представники Житомирської міської ради та прилеглих ОТГ взяли участь у дводенному тренінгу у сфері управління відходами

Дата публікації: 09.04.2019

4-5 квітня 2019 року в Інформаційному центрі для громадян «Житомир 2030» відбувся 1-ий модуль серії тренінгів у сфері управління відходами на тему «Політика у сфері поводження з відходами. Огляд та технічні аспекти» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»
У дводенному тренінгу взяли участь представники управління житлового господарства Житомирської міської ради, департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, Агенції розвитку міста, Інспекції з благоустрою м. Житомира, а також представники Житомирської обласної державної адміністрації, с. Вереси, Оліївської сільської ради, Глибочицької сільської ради, Тетерівської сільської ради, Станишівської сільської ради. Під керівництвом міжнародного експерта з управління відходами Нікола Дойчинова та консультантів CDM Engineering Ukraine учасники обговорили актуальні питання поводження з відходами в Україні в контексті впровадження європейського законодавства, ознайомились з вимогами політики управління відходами ЄС, обговорили підхід та основні кроки для розробки регіонального плану управління відходами. Крім того, велика увага приділялась кращим практикам збору твердих побутових відходів та практикам роздільного збору в ЄС (типи контейнерів, частота збору, транспортні засоби для збору сміття).
Наступний навчальний модуль відбудеться у травні цього року. Нагадаємо, що серія тренінгів у сфері управління відходами проходить в рамках німецько-швейцарського проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Читайте також