Мінімум теорії — максимум практичних вправ і корисного досвіду для розвитку емоційного інтелекту працівників Житомирської міської ради в рамках програми підвищення кваліфікації «Кваліфікація 2030»

Дата публікації: 02.05.2018

26-27 квітня в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку міста Житомир 16 працівників ЖМР взяли участь в інтенсивному тренінгу «Емоційний інтелект», наповненому усвідомленістю і змістами. Що таке емоційний інтелект? Навіщо усвідомлювати свої емоції та контролювати їх? Як навчитися розуміти почуття інших людей? Учасники ознайомились з передовими методиками розвитку емоційного інтелекту, емпатії, довіри та впровадження культури діалогу під час надання державних послуг. Результатом навчання стали глибинні зміни у свідомості та поведінці державних службовців між собою, у ставленні до колег і громадян.

Під керівництвом досвідчених і харизматичних тренерок Світлани Максимець та Ірини Фриз учасники відслідковували тілесні реакції, зупиняли неконтрольовані емоції, вчились ефективніше керувати собою, особливо в ситуаціях з підвищеною конфліктністю.

Бажаємо легкого втілення отриманих інструментів у житті та роботі!

Читайте також