У Житомирі відбувся інтерактивний воркшоп ««Зелені» заходи: виклики і можливості» в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ»

Дата публікації: 11.02.2020

Типовий учасник конференції продукує 1,89 кг відходів, а триденна конференція на 1 000 осіб залишає по собі 5 670 кг сміття, більшість якого одразу потрапляє на сміттєзвалище. Наш світ невпинно змінюється, щодня кидаючи все нові й нові виклики, зокрема й у сфері івент-менеджменту. Тренд на усвідомлене, відповідальне, збалансоване і розумне споживання повністю трансформує традиційний підхід до планування, організації та проведення заходів.

7 лютого 2020 року в інформаційному центрі для громадян – офісі проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» відбувся інтерактивний воркшоп ««Зелені» заходи: виклики і можливості», в якому взяли участь працівники ключових департаментів Житомирської міської ради, які безпосередньо залучені до організації та проведення різноманітних заходів, а також викладачі і студенти ДУ «Житомирська політехніка». Метою заходу було ознайомити учасників з кращими практиками сталого управління заходами у розрізі таких тематичних блоків, як робота з учасниками, транспорт і мобільність, локація і розміщення, закупівлі, кейтеринг, енергія і клімат, управління відходами.

Учасники досліджували екологічний слід заходів, його негативний вплив на довкілля, дізналися корисні поради і лайфхаки, яким чином можна мінімізувати шкоду від проведення різного роду заходів. Крім того, під час групової роботи учасники розробили свої проєкти із застосуванням отриманих знань.

Читайте також