У Житомирі відбудеться Третій форум інтегрованого розвитку міста

Дата публікації: 29.11.2017

1 грудня 2017 року в Житомирі вже втретє зберуться представники громади, влади та бізнесу для обговорення перспектив розвитку міста.
Місце проведення форуму: ННІ іноземної філології ЖДУ ім. І. Я. Франка, вул. Пушкінська, 49, м. Житомир.
Офіційні спікери форуму:

  • Сергій Сухомлин, міський голова Житомира
  • Павло Шеремета, засновник Майстерні Стратегій proryv.in.ua.
  • Микола Костриця, директор Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради
  • Марія Байда, керівник офісу проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»
  • Марк Шваде, ментор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Організатори: Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Житомир – це дім для тисяч мешканців. Тут має бути комфортно, безпечно та затишно для всіх. Як мешканці можуть впливати на процеси планування та розвитку міста? Навіщо потрібна Концепція інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року? Яким чином влада, громада та бізнес можуть об’єднати зусилля для досягнення спільної мети?Ці та інші питання обговорюватимуться в рамках Третього форуму «Інтегрований розвиток Житомира». Цей захід є продовженням діалогу, започаткованого у 2016 році під час Першого форуму інтегрованого розвитку міста, який зібрав близько 250 учасників.
Програма форуму передбачає презентацію і обговорення методології та напрацювань проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» в м. Житомир. Окрім того, учасники заходу попрацюють над проектами розвитку Житомира до 2030 року в форматі «Світового кафе» (The World Café). Результати роботи в групах будуть включені до Концепції інтегрованого розвитку Житомира 2030, розробку якої зараз здійснює група іноземних та місцевих експертів.
Форум має стати платформою для поширення найкращих практик у сфері міського розвитку, обміну досвідом та дискусій про нові виклики, завдання та проблеми, які стоять перед містом.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

1 грудня 2017, 14:30 – 20:00

14:30 – 15:00 Реєстрація та вітальна кава
15:00 – 15:15 «Житомир 2030: інтегроване планування задля спільного майбутнього» Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова
15:15 – 15:30 «Співвідповідальність задля прориву»Павло Шеремета, засновник Майстерні Стратегій proryv.in.ua.
15:30 – 15:40 «Пріоритети та стратегічні цілі розвитку Житомира» Презентація напрацювань проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Микола Костриця, директор Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради
15:40 – 16:00 «Методологія написання Концепції інтегрованого розвитку Житомира 2030» Презентація методології проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Марія Байда, керівник офісу проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» в місті Житомир; Марк Шваде, ментор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»
16:00 – 16:16 Питання та відповіді
16:16 – 16:45 Перерва
16:45 – 17:45 Частина 1: Робота в форматі «світового кафе»: розробка проектів розвитку Житомира до 2030 року
17:45 – 18:00 Перерва
18:00 – 19:00 Частина 2: Робота форматі «Світове кафе»: розробка проектів розвитку Житомира до 2030 року
19:00 – 20:00 Підбиття підсумків роботи у форматі «Світове кафе» Завершення форуму та неформальне спілкування

Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». У ньому беруть участь Чернівці, Вінниця, Житомир та Полтава. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає 1,85 млн євро.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім цього співпраця з Німеччиною охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Читайте також