У місті відбувся ІІІ форум «Інтегрований розвиток Житомира» (частина 2)

Дата публікації: 01.12.2017

Друга частина Форуму інтегрованого розвитку була присвячена роботі над проектами розвитку Житомира до 2030 року в форматі «Світового кафе» за ключовими пріоритетами.
Загалом, учасниками було напрацьовано близько 250 проектів, які увійдуть до Концепції інтегрованого розвитку Житомира 2030.
Головними проектами за напрямком Ефективне місто є: створення відкритого офісу адміністративних послуг, бізнес школи місцевого самоврядування для школярів та студентів, створення візуальних образів та символів міста; організація конкурсів бізнес-проектів, налагодження комунікацій бізнес – місцева влада – наука.
Основними напрацюваннями фокус-групи за напрямком Активне місто є: розвиток унікальних для міста видів спорту (веслування, “Драганбот”); створення єдиного інформаційного порталу для туристів; створення Музею Житомира; визначення унікальної культурної події як ключової атракції міста.
Фокус-група за напрямком Інклюзивне місто обговорила можливості створення Центрів для дітей з особливими освітніми потребами, Центрів психологічної допомоги, доступність транспорту, міської інфраструктури, закладів для людей з інвалідністю.
Форум має стати платформою для поширення найкращих практик у сфері міського розвитку, обміну досвідом та дискусій про нові виклики, завдання та проблеми, які стоять перед містом.

Читайте також