1 грудня відбудеться ІІІ форум «Інтегрований розвиток міста Житомира»

Дата публікації: 22.11.2017

Сьогодні, 22 листопада, в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира 2030 (офіс GIZ), у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», проходить засідання фокус-групи «Зелене місто». У роботі фокус-групи «Зелене місто» беруть участь: працівники виконавчих органів міської ради, представники бізнесу та громадського сектору.
«Сьогодні ми працюємо над «Зеленим містом». Цей пріоритет передбачає 4 стратегічних цілі: формування та підтримка екологічно безпечного середовища, формування екологічної свідомості та поведінки, досягнення європейських стандартів енергоефективності, збалансований розвиток міста та зелених зон. Сьогодні учасники фокус-групи опрацьовуватимуть завдання щодо реалізації зазначених цілей, що будуть винесені на публічне обговорення в рамках форуму, який планується провести 1 грудня 2017 року в Житомирі. Це вже ІІІ форум «Інтегрований розвиток міста Житомира», – повідомила Ірина Мілаш, асистент проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
З учасниками фокус-групи працюють модератори: Григорій Мельничук, експерт з транспортних питань та Наталія Зіновчук, експерт з екології.

Нагадаємо, що проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» створений в рамках міжурядової співпраці України та Німеччини. Метою проекту є розробка та впровадження планів інтегрованого розвитку Житомира, Чернівців, Вінниці та Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH». Основне завдання проекту – зробити міста комфортними для проживання, економічно сильними та інвестиційно привабливими. У Житомирі проект, основним завданням якого є стратегічне планування розвитку Житомира до 2030 року, діє вже рік. Вже визначено 6 пріоритетів розвитку, а саме: Ефективне місто, Інноваційне місто, Комфортне місто, Активне місто, Зелене місто та Інклюзивне місто.

Джерело: Житомирська міська рада

Читайте також