«Живи Житомиром – Створюй Житомир»- гасло другого форуму “Інтегрований розвиток Житомира”

Дата публікації: 11.09.2017

Кому належить місто? Хто має визначати його пріоритетні напрями розвитку та впливати на них? Думка громади часто залишається поза увагою при плануванні розвитку міста та міської діяльності. Однак процеси за участю широкої громадськості дають можливість визначити не лише проблеми та виклики, які стоять сьогодні перед містом, а й знайти ефективні шляхи їх вирішення.
Саме з метою налагодження дієвої взаємодії громади і влади 11 вересня 2017 року у Житомирі відбувся вже Другий форум «Інтегрований розвиток Житомира». Учасники аналізували пріоритетні напрями розвитку Житомира у форматі «Світове кафе». Напрацювання Форуму будуть враховані при розробці Концепції інтегрованого розвитку Житомира, над якою зараз працює група іноземних та місцевих експертів в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
Організаторами виступили Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
Сподіваємося, що такий захід стане поштовхом до підвищення громадської активності у взаємодії з владою міста та призведе до подальших якісних змін Житомира.

Читайте також