У Житомирі представили концепцію розвитку велоруху

Дата публікації: 31.10.2017

У Житомирі 31 жовтня продовжується Другий форум міської мобільності. Основною метою заходу став пошук рішень для забезпечення належного функціонування та розвитку транспортного сектору міста і налагодження ефективного діалогу між органами місцевої влади, бізнесом, експертами та громадою.
У рамках цього заходу було представлено концепцію розвитку велоруху у Житомирі. Презентував концепцію Олександр Папірний, уповноважений з розвитку велоруху міської ради.
«Окрім того, що велосипед це – транспортний засіб пересування, що приводиться в рух мускульною силою людини , також він є спортивним засобом пересування, який потребує додаткової спортивної інфраструктури в місті. Повсякденне використання велосипеду в місті як транспорту викличе наступні ефекти:екологічний, економічний, політичний, збільшить туристичну привабливість міста, підвищить рівень безпеки серед учасників дорожнього руху, а також покращить здоров’я житомирян. Але для цього необхідно розвивати велосипедну інфраструктуру»,- розповів Олександр Папірний
У своїй презентації уповноважений з розвитку велоруху міської ради розповів про можливі шляхи реалізації концепції, мережу велопарковок, туристичну навігацію, створення умов для перевезення велосипеду в громадському транспорті, а також про популяризацію велосипеда шляхом проведення масових заходів.
Інформує прес-служба Житомирської міської ради

Довідково: Форум міської мобільності відбувся в Житомирі вже вдруге. Організаторами є Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «DEUTSCHE GESELLSCHAFT FÜR INTERNATIONALE ZUSAMMENARBEIT (GIZ) GMBH» в рамках проекту «ІНТЕГРОВАНИЙ РОЗВИТОК МІСТ В УКРАЇНІ».

Читайте також