У ЖИТОМИРСЬКІЙ ГРОМАДІ 22 ЧЕРВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕЛОШКОЛА ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата публікації: 15.06.2023

В межах Європейського тижня сталої енергії у Житомирській міській територіальній громаді у четвер, 22 червня 2023 року, відбудеться велошкола з безпеки руху на території Ліцею №19 Житомира (вул. Лесі Українки, 71). Початок о 10:30.

До участі у заході запрошуються діти, учні, вчителі, батьки та всі бажаючі. Для практичного заняття знадобиться велосипед. Участь у велошколі є безкоштовною, а кількість учасників є обмеженою. Усім бажаючим необхідно попередньо зареєструватись: ТУТ

Під час велошколи учасники дізнаються:

  • як перевірити справність двоколісного перед поїздкою як та доглядати за ним;
  • яким має бути екіпірування велосипедиста на дорозі та чому важливо бути видимими у темну пору доби;
  • дізнаються основні правила дорожнього руху, яких мають дотримуватись велосипедисти.

Для учасників буде проведено вікторину з призами для закріплення теорії. Заняття завершаться практикою, спільним велозаїздом, дітей з досвідченими велосипедистами.

Запланований захід відбудеться за фінансової підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою  компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії.

Програма інших заходів Європейського тижня сталої енергії у Житомирській громаді доступна за посиланням: ТУТ.

Запрошуємо долучитись та підтримати загальноєвропейські заходи й інші міста та громади для можливості поділитися своїми ідеями та широкою громадськістю про активну роль у досягненні енергетичних та кліматичних цілей.

Слідкуйте за новинами та долучайтесь до заходів Європейського тижня сталої енергії в Житомирській громаді

Додаткову інформацію можна отримати за тел: 48-11-94, електронною поштою: der@zt-rada.gov.ua.

Читайте також