У ЖИТОМИРСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ ЗАХОДИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

Дата публікації: 20.06.2023

З 20 червня у Житомирській міській територіальній громаді стартує Європейський тиждень сталої енергії, який триватиме до 24 червня 2023 року.

Цьогорічний захід проходить під назвою – «Прискорення переходу до чистої енергії – назустріч меншим рахункам та поліпшеним навичкам» і спрямований на поширення знань про відновлювані джерела енергії, енергоефективність, зелені технології, покращення розуміння того, що перехід до сталої енергетики є важливим кроком у боротьбі зі зміною клімату та забезпеченні сталого майбутнього.

Усі події адаптовані з урахуванням безпекової ситуації, щоб забезпечити тиждень цікавими інтерактивами, майстер-класами, науковим ідеатоном, начальними та інформаційними програмами на тему енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та захисту клімату.

«Житомир є підписантом європейської ініціативи  Угода мерів з 2012 року та вже одинадцятий рік поспіль проводить на своїй території тематичні заходи з нагоди Європейського тиждня сталої енергії. Це є одним з обов’язків підписантів Угоди мерів. Департамент економічного розвитку спільно з навчальними закладами, бізнесом, громадськими організаціями та партнерами проєктів з якими постійно працює підготував ряд заходів спрямованих на комунікацію з різними цільовими аудиторіями та підготував тематичні заохочувальні подарунки найактивнішим учасникам. Головною платформою для комунікації з громадськістю буде офіційний сайт Житомирської міської ради та сторінка у фейсбук Зелене місто Житомир (fb.me/energydaysZhytomyr )», – розповіла Вікторія Сичова, директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради.

Заплановані заходи будуть проведені за фінансової підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою  компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії та європейської ініціативи «Угода мерів-Схід».

Запрошуємо долучитись та підтримати загальноєвропейські заходи й інші міста та громади для можливості поділитися своїми ідеями та широкою громадськістю про активну роль у досягненні енергетичних та кліматичних цілей.

Слідкуйте за новинами та долучайтесь до заходів Європейського тижня сталої енергії в Житомирській громаді:

Додаткову інформацію можна отримати за тел: 48-11-94, електронною поштою: der@zt-rada.gov.ua.

Читайте також