Засідання Керівного комітету проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Дата публікації: 02.05.2017

Нещодавно відбулося засідання Керівного комітету нашого проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», на якому менеджмент проекту та представники міст-учасників доповіли про досягнення за останнє півріччя та поділилися планами на найближче майбутнє. Зокрема були представлені результати роботи над підготовкою рекомендацій щодо реформування законодавчої та нормативної бази, що створює правові рамки для діяльності в сфері інтегрованого міського розвитку. Також учасники засідання мали нагоду ознайомитися з другою робочою редакцією українсько-німецького Словника фахових термінів з інтегрованого міського розвитку, що забезпечує досягнення певного рівня узгодженості та гармонізації термінів українського законодавства з правовими нормами ЄС.
Учасники засідання поділилися враженнями й обговорили навчальні поїздки та інші заплановані заходи, спрямовані на розвиток компетенції міст-учасників проекту (зокрема, участь у 4-тій міжнародній конференції зі сталого планування міської мобільності 29-30 березня 2017 р. (Дубровнік, Хорватія), навчання у школі урбаністики CANactions, програми обміну між університетами Полтави та Чернівців з університетом міста Любек (Німеччина) та ін.).
Крім того, вже розпочато відбір демонстраційних проектів, що будуть впроваджені в Полтаві, Вінниці, Житомирі та Чернівцях.

Читайте також