«Я БАЧУ ЕНЕРГІЮ, ІНІЦІАТИВУ ТА БАЖАННЯ УКРАЇНЦІВ ПЕРЕТВОРИТИ УКРАЇНУ В СУЧАСНУ ЄВРОПЕЙСЬКУ КРАЇНУ», – ПОСОЛ НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНІ АНКА ФЕЛЬДГУЗЕН

Дата публікації: 31.05.2023

Анка Фельдгузен, Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні, поспілкувалася сьогодні з учасниками житомирської бізнес-школи. Реалізацією різних проєктних ініціатив Житомир завдячує Уряду Німеччині. Власне, і навчальна програма «Business School Classes» організована за їхньої підтримки.

Учасниками школи на сьогодні є 50 слухачів – тих, хто хоче отримати знання, як започаткувати власну справу чи розвивати підприємницьку діяльність.

У бізнес-школі розбираються в усіх аспектах ведення бізнесу. Хтось – підприємець-початківець, а  хтось  має  вже чималий досвід підприємницької діяльності. Як-от, Олександр Алексійчук, який тривалий час займається будівельним бізнесом. Каже, бізнес-школа систематизувала його знання, дала можливість поділитися думками, почути нове.

Він ділиться з пані Послом мрією – побудувати в Україні завод з виробництва скла. «У будівництві ми активно використовуємо скло, але його закуповуємо в Європі. Україна – чи не єдина країна, де немає скляного заводу». Підприємець вважає: в нас є ресурси, щоб мати власне виробництво скла. «Це буде економічно вигідно для країни, ще й з огляду на те, що маємо відбудовувати країну. Продукція може вийти на європейський ринок», – говорить пан Олександр.

Анка Фельдгузен цікавиться баченням та планами на майбутнє людей підприємницької сфери в Україні.

«12 роківя живу у Києві. Останні шість тижнів були дійсно складними. Я бачила, якими були втомлені кияни. Але я бачу ще одне – енергію, ініціативу та бажання українців перетворити Україну в сучасну європейську країну, аби сюди хотіли повернутися люди вже з новими знаннями.Україна має стати економічно сильною, набагато сильнішою, ніж до війни. Потенціал для цього є”,  переконана пані Посол.

«Шлях підприємництва – нелегкий, але дуже важливий для України. Будемо розвивати підприємництво – збудуємо нову країну. І від кожного з нас залежить, яким буде життя наших дітей», – говорить перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

Читайте також